دسته‌بندی نشده, مقالات

نیم تنه یقه دار

نیم تنه یقه دار

یکی از انواع لباس هایی که در فصل زمستان بسیار مورد استفاده قرار می گیرند، لباس های یقه دار می باشند. این لباس ها در فصل های سرد سال از شما در برابر سرما محافظت می نماید و همچنین ظاهر زیبای آن بسیار مناسب استایل های پاییزی یا زمستانی می باشد. یکی از انواع پرطرفدار این لباس ها، نیم تنه یقه دار می باشد. که امروزه جزو ترند های پوشاک قرار گرفته است و اکثر خانم ها و دختران های جوان از آن استفاده می نمایند.

نیم تنه یق دار

موارد استفاده از نیم تنه یقه دار

نیم تنه یقه دار یکی از انواع نیم تنه زنانه می باشد که به دلیل سادگی ظاهری آن ها در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. برای مثال شما برای داشتن یک استایل اسپرت در مهمانی دوستانه می توانید از این لباس استفاده نمایید. از دیگر موارد مصرف این نیم تنه ها که بسیار کاربردی می باشد، استفاده از آن هنگام ورزش است. استفاده از نیم تنه یقه دار در حین انجام فعالیت دارای مزایا بسیاری می باشد. در ادامه چند مورد از مزایا نیم تنه هنگام ورزش را بررسی می نماییم.

  • استفاده از نیم تنه ورزشی یقه دار در حین ورزش باعث بالا بردن انگیزه بانوان می شود.
  • برای انجام فعالیت در فضاهای باز بسیار مناسب می باشد و از شما در مقابل سرما محافظت می نماید.
  • انجام حرکات کششی با استفاده از این نیم تنه بسیار راحت تر می باشد.
  • این نیم تنه ها هوا را به خوبی از خود عبور داده و مانع ماندن رطوبت در بدن شما می شود.

جنس و متریال

اگر قصد خرید نیم تنه از نوع یقه دار را دارید بهتر است دقت نمایید که جنس این لباس ها باید به گونه ای باشد که امکان انتقال هوا بر سطح پوست را فراهم نماید. زیرا اگر حرارت یا رطوبت بر بدن شما باقی بماند محیط ایجاد شده منبع رشد باکتری خواهد شد. لباس هایی که از جنس پنبه هستند باعث جذب رطوبت می شوند و این باعث می شود رطوبتی بر سطح پوست شما باقی نماند. ازین رو برخی از نیم تنه هایی که مورد استفاده قرار می گیرند، از این جنس هستند. اما استفاده از پنبه به تنهایی باعث شل شدن لباس می شود، به همین سبب گاهی اوقات تولید کنندگان بریا تولید این لباس ها پنبه را با الیاف پلی استر ترکیب می نمایند. 

البته بهتر است این را هم بدانید، با اینکه پنبه جنس متداولی برای تولید نیم تنه یقه دار یا هر لباس دیگری می باشد اما بهترین آن نیست. زیرا که لباس های پنبه ای رطوبتی که از بدن شما جذب نموده اند را در خود نگه می دارند. و این باعث رشد باکتری و ایجالد بوی نامطبوع در خود لباس می شود. از طرفی موجب سنگینی لباس، عدم عبور هوا نیز می گردد. به همین سبب اگر لباس هایی از جنس پنبه دارید بهتر است حواستان به این موضوع باشد و یا مرتبا آن را بشویید.

نکته: در هنگام شست و شو انواع لباس ورزشی به خصوص نیم تنه ها دقت نمایید که بهتر است به صورت دستی شسته شوند تا به مرور زمان الیاف لباس از بین نرود. این کار باعث افزایش  طول عمر لباس شما می شود.

بیشتر بدانید: نگهداری از نیم تنه زنانه

خرید نیم تنه زنانه

نیم تنه یقه دار

کلام آخر

برای خرید نیم تنه زنانه و انواع لباس های اسپرت می توانید از طریق صفحه اصلی وب سایت مجموعه کیز اسپرت تجربه بهترین خرید را کسب نمایید. این مجموعه ارائه دهنده انواع لباس ورزشی زنانه اعم از نیم تنه و تاپ، شلوارو شلوارک و… می باشد.

بهترین ها را با مجموعه کیز اسپرت تجربه نمایید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *