مقالات

نحوه ست نمودن نیم تنه یقه باز

نیم تنه یقه باز

در بیشتر اوقات اکثر افراد نسبت به انتخاب لباس های مهمانی و یا لباس هایی که در خارج از منزل می پوشند حساس تر هستند. چرا که خوش فرم بودن این لباس ها باعث می شود تا شما استایلی مرتب و زیباتر داشته باشید. نیم تنه ها در گذشته بیشتر جزو دسته لباس زیر شناخته می شدند. اما با پیشرفت صنایع مد و لباس امروزه انواع نیم تنه زنانه به عنوان لباس های ترند در تمامی دسته های لباس ورزشی، مهمانی، اسپرت و… قرار می گیرند. برای قشر جوان جامعه، لباس های اسپرت زنانه از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشند. و یکی از مدل های پرطرفدار این البسه، نیم تنه یقه باز می باشد. این مدل را می توان با توجه به موقعیت و مکان استفاده با لباس های مختلفی ست نمود. در ادامه بیشتر با انواع ست نیم تنه یقه باز آشنا خواهید شد.

نیم تنه یقه باز

نحوه ست نمودن نیم تنه یقه باز

امروزه لباس های نیم تنه جزو البسه پرطرفدار بانوان می باشد. زیرا انواع مختلف آن را می توان با لباس های مختلفی ست نمود.

  • ست نیم تنه یقه باز با رویه یقه اسکی یا آستین دار

اگر شما جزو آن دسته از بانوانی می باشید که به ورزش و انجام فعالیت ورزشی علاقه مند می باشید، می توانید نیم تنه یقه باز خود را با استفاده از رویه یقه اسکی و یا آستین دار ست نمایید. این ترکیب ضمن زیبایی ظاهری که برای شما به ارمغان می آورد، برای استفاده هنگام ورزش نیز بسیار کارآمد می باشد. همچنین در فصل های سرد،قسمت گردن و دست های شما را می پوشاند و مانع ورود هوای سرد به بدن شما خواهد شد.

  • اُوِر و نیم تنه

یکی از ست هایی که امروزه بسیار مورد استفاده قشر جوان جامعه مورد استفاده قرار می گیرد، ست های کژوال می باشد. استایل کژوال به معنای سبک راحتی می باشد. و این نوع لباس پوشیدن سبکی است که شما در عین راحتی و بدون زحمت، لباسی زیبا و روزمره به تن نمایید. یکی از استایل های کژوال پرطرفدار که در آن می توان از نیم تنه یقه باز استفاده نمود، پوشیدن اُوِر های چهارخانه بر روی نیم تنه می باشد. این لباس را می توان به همراه شلوار های آزاد در جمع های دوستانه و اسپرت استفاده نمود. استایل کژوال نیم تنه و اُوِر در عین سادگی و راحتی، زیبایی لازم را به تیپ و ظاهر شما می بخشد.

برای خرید و ست نمودن دو محصول نیم تنه و تاپ ، کت و اووِر می توانید به صفحه اصلی وب سایت کیزاسپرت مراجعه نمایید.

  • شلوارک و نیم تنه ورزشی

از دیگر لباس هایی که در مکان های دوستانه و ورزشی می توان استفاده نمود، ست نیم تنه یقه باز و شلوارک های اسپرت می باشد. این ست یکی از قدیمی ترین و پرطرفدار ترین مدل هایی است ک در طول زمان هیچ گاه از مد نیفتاده است. و همواره برای ورزش های مختلف، باشگاه و یا جمع های دوستانه مورد استفاده قرار می گیرد.

شما می توانید انواع شلوار و شلوارک مورد نیاز خود را از مجوعه کیز اسپرت تهیه نمایید و به همراه نیم تنه های زیبا، یک استایل ساده و زیبا داشته باشید.

خرید نیم تنه

جمع بندی

همانطور که در مقاله بالا مطالعه نمودید، با داشتن کمی خلاقیت و سلیقه و همچنین اطلاع از سبک های مد روز می توانید استایل های مختلفی را به وجود آورید. انجام این کار با کمترین هزینه و ساده ترین لباس ها امکان پذیر است. و شما عزیزان همیشه از ظاهری مرتب و زیبا بهره مند خواهید بود.

ما در کیز اسپرت با شناخت روحیات و سلیقه مشتریان خود محصولاتی را برای بانوان عزیز تولید می نماییم که در عین زیبایی به لحاظ اقتصادی نیز به صرفه باشند. برای خرید انواع تاپ و نیم تنه ترند روز ،  لباس ورزشی زنانه و انواع ست های اسپرت می توانید با ما همراه باشید و مدل های روز ما بهره مند شوید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *