مقالات

5 نکته مهم در نگهداری از نیم تنه زنانه

نگهداری از نیم تنه زنانه

هنگام خرید نیم تنه زنانه توجه نمایید که این لباس جزو آن دسته از لباس هایی است که بسیار مورد استفاده بانوان قرار می گیرد. و در مدل ها و اندازه های مختلفی در بازار مصرف وجود دارد. ازین رو نگهداری از نیم تنه زنانه و نحوه شست و شو آن مسئله مهمی است که باید به آن توجه داشت. زیرا این لباس با پوست شما تماس مستقیم دارد و می تواند محیط خوبی برای رشد باکتری باشد. به خصوص برای بانوانی که هنگام ورزش از این لباس استفاده می نمایند و مدام در حال تعریق هستند.

اگر جزو افرادی هستید که برای سلامتی خود اهمیت ویژه ای قائل می باشید، بهتر است از نکات زیر در نگهداری نیم تنه ورزشی خود استفاده نمایید.

نگهداری از نیم تنه زنانه

 

نکات تاثیر گذار در نگهداری از نیم تنه زنانه

  • از ماشین لباس شویی استفاده نکنید

مهم ترین مسئله درباره نگهداری از نیم تنه زنانه در مورد شست و شو آن می باشد. این لباس ها از الیاف های ظریفی برخودارند و بهتر است با دست شسته شوند. و استفاده زیاد از ماشین لباس شویی در شستن آن ها باعث از بین رفتن الیاف لباس و در نتیجه ماندگاری کمتری دارند.

شستن انواع لباس ورزشی به خصوص نیم تنه ها از لحاظ بهداشتی نیز صحیح نمی باشد.

  • برعکس بشویید

این نکته نه تنها در مورد شست و شو انواع نیم تنه زنانه کاربرد دارد، بلکه بهتر است برای شستن دیگر لباس ها نیز از آن استفاده نمایید. برای جلوگیری از آسیب رسیدن به لباس هنگام شست و شو آن را برعکس نمایید.

  • تفکیک رنگ

برای نگهداری از نیم تنه زنانه بهتر است قبل از شست و شو آن ها را از لحاظ رنگی تفکیک نمایید. چرا که ممکن است هنگام شست و شو لباس های تیره به خصوص مشکی به لباس های روش تر رنگ بدهند.

  • شوینده قوی ممنوع

برای شستن لباس هایی که کثیفی چندانی ندارند، مانند نیم تنه های ورزشی که تنها به جهت از بین رفتن عرق روی لباس شسته می شوند نیاز به استفاده از شوینده های قوی نیست. کمی آب و شوینده ملایم در جهت شستن این لباس ها کافی می باشد. چرا که شوینده های قوی زودتر باعث از بین رفتن الیاف لباس می شوند.

  • نگهداری از نیم تنه زنانه در هوای آزاد

بعد از این که لباس های خود را شستید و از پاکیزگی آن اطمینان کافی حاصل نمودید، بهتر است که آن را در هوای آزاد و یا نور خورشید برای مدتی قرار دهید. زیرا که این کار باعث از بین رفتن باکتری های باقی مانده شده و همچنین لباس شما به طور کامل خشک می شود.

اگر امکان این کار وجود ندارد بهتر است لباس ها را روی رخت آویز و با فاصله از یکدیگر برای خشک شدن قرار دهید.

خرید نیم تنه زنانه

کلام آخر – کیز اسپرت

نگهداری از نیم تنه زنانه و یا هر لباس دیگری تا حدودی به جنس محصولی که خریداری می نمایید نیز بستگی دارد. زیرا هرچقدر هم ک شما در حفظ آن کوشا باشید اگر از جنس خوبی برخوردار نباشد، ماندگار نخواهد بود و در مدت کمی پارچه لباس شما تغییر شکل می دهد.

اگر قصد خرید لباس ورزشی زنانه، خرید نیم تنه زنانه و یا انواع لباس های اسپرت و ورزشی را دارید، پیشنهاد ما به شما استفاده از محصولات کیز اسپر است. این مجموعه با در نظر داشتن نیاز بانوان عزیز از بهترین پارچه ها برای تولید محصولات خود استفاده می نماید. و شما با خرید از این مجموعه و رعایت نکات گفته شده می توانید از کیفیت و عمر طولانی این محصولات لذت ببرید.

لباس های اسپرت کیز اسپرت انگیزه روز های های ورزشی شماست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *