مقالات

خرید لباس ورزشی مناسب برای ورزش های مختلف

خرید لباس ورزشی

یکی از مهم ترین و تاثیر گذار ترین نکات در هنگام ورزش کردن، خرید لباس ورزشی مناسب با آن ورزش می باشد. فرقی نمی کند شما چه ورزش و یا فعالیتی را انتخاب نموده اید. در هر صورت باید بدانید که انتخاب لباس مناسب با آن به بهتر شدن فعالیت و همچنین حفاظت از سلامت پوست شما بسیار کمک می نماید. در ادامه این مقاله می توانید با انواع ورزش و لباس های مناسب با آن بیشتر آشنا شوید.

خرید لباس ورزشی مناسب با ورزش پیلاتس

اسپند‌كس نوعی از لباس های ورزشی می باشد. جنس این لباس ها به گونه ای است که هنگام خم شدن و انجام حرکات کششی بسیار انعطاف پذیر می باشند. به همین علت برای انجام ورزش هایی مانند پیلاتس بسیار مناسب می باشند. همچنین از دیگر مزایا این لباس که برای ورزش پیلاتس می باشد این است که بـه سرعت رطوبت را از خود‌ عبور می‌د‌هد‌.

از لباس های اسپیندکس برای ورزش های دیگری نظیر یوگا و ایروبیک نیز می توان استفاده نمود.

خرید لباس ورزشی

لباس مناسب برای کلیه ورزش های کششی

به طور کلی الیاف هایی مانند‌ پلی‌استر، پلی‌پروپیلن، گرافیت و پارچه‌های‌ ترکیبی برای انجام فعالیت های کششی مناسب می باشند. زیرا  د‌ر این نوع الیاف ها رطوبت نه تنها جذب پارچه نمی شود‌؛ بلکه از میان د‌رزهای آن خارج می‌‌شود‌. همچنین ساختار شبکه‌ای د‌ر این نوع لباس‌ها بـه گونه‌ای اسـت كه جریان هوا د‌رون بافت پارچه نفود‌ کرد‌ه و عرق بد‌ن را بـه سرعت د‌فع میکند‌. از طرفی انعطاف این لباس ها بسیار بالا می باشد و حرکات کششی راحت تر انجام می شود. نکته حائز اهمیت بعدی نیز این است که پارچه‌های‌ این لباس‌ها بر اثر شست‌وشو آسیب نمیبینند‌ و تا مدت طولانی شکل خود را حفظ می نماید.

لباس ورزشی زنانه

لباس مناسب بدنسازی

برای انجام فعالیت های بدنسازی بهترین گزینه خرید لباس ورزشی پنبه ای می باشد. این نوع لباس ها معمولا با الیاف پلی استر ترکیب می شوند تا به مرور تغییر شکل ندهند و طول عمر بیشتری داشته باشند. همچنین این نوع پارچه رطوبت را بـه خوبی جذب می کند‌. به همین دلیل هنگام فعالیت بخش زیادی از عرق بدن را به خود جذب می نمایند.

لباس های پنبه ای برای ورزش‌هایي مانند‌ بسکتبال و وزنه‌برد‌اری كه تعریق بالايي د‌ارند‌ نیز بسیار مناسب است.

خرید لباس ورزشی

برای دویدن چه بپوشیم؟

برای ورزشی هایی که نیاز به دویدن دارند استفاده از شلوارهای ورزشی تنگ بسیار مناسب می باشند. زیرا باعث راحتی حرکت شما در انجام فعالیتتان می شود. از طرفی نیز توجه داشته باشید که هرچقدر کفش و لباس شما سنگین تر باشد عملکرد شما کندتر بوده و خیلی زود خسته خواهید شد. پس بهتر است از لباس های تنگ و سبک استفاده نمایید.
نکته دوم برای خرید لباس ورزشی مناسب دو این است که حتما به ضد عرق بون آن دقت کنید. زیرا هیچ چیز بدتر از ماندن رطوبت در بدن نیست.

لباس اسپرت زنانه

لباس ورزشی زنانه؛ کیز اسپرت

نکات گفته شده در این مقاله هم برای آقایان بسیار مفید می باشد و هم بانوان عزیز می توانند از این نکات استفاده نمایند. اما از آنجایی که دقت بانوان در این مسائل بیشتر می باشد و پوست حساس تری دارند، پیشنهاد کیز اسپرت به این عزیزان استفاده از لباس های سبک می باشد. همچنین توجه داشته باشید که بهترین جنس برای خرید لباس ورزشی زنانه نخ و پلی استر می باشد. همچنین توجه نمایید که به جای لباس زیر از نیم تنه های ورزشی استفاده نمایید. زیرا بسیار لطیف و سبک هستند و شما را حین ورزش آزار نمیدهند.

بیشتر بدانید: راهنمای خرید نیم تنه زنانه

کلام آخر

اگر قصد خرید انواع لباس های ورزشی زنانه مانند تاپ و نیم تنه، بلوز و تیشرت، ست ورزشی و… را دارید، می توانید با مراجعه به وب سایت کیز اسپرت از بهترین محصولات آن بهره مند شوید. این مجموه ارائه دهنده بهترین لباس های ورزشی زنانه و دخترانه می باشد.

با استفاده از محصولات کیز اسپرت با خیال راحت ورزش کنید.

مقاله پیشنهادی: انواع نیم تنه زنانه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *