مقالات

آشنایی با انواع نیم تنه

انواع نیم تنه

در دنیای امروز تنوع طرح و رنگ در لباس ها به اندازه ای زیاد است که برای هر تیپ و سلیقه ای هزاران مدل خاص وجود دارد. در طی چند سال اخیر نیم تنه زنانه یکی از محبوب ترین نوع لباس برای بانوان به شمار آمده است. و خانم ها با توجه به ظاهر،اندام و سلیقه خود می توانند شیک ترین مدل های آن را خریداری نمایند. برای خرید نیم تنه اول از همه بهتر است بدانید این لباس به دو دسته بزرگ: نیم تنه ورزشی (اسپرت) و نیم تنه مجلسی تقسیم بندی می شود. هر دو دسته بندی دارای تنوع و مدل های مختلفی می باشند که از جذابیت ظاهری بالایی برخوردار هستند. از آنجایی که ما در کیز اسپرت انواع نیم تنه و لباس ورزشی زنانه را تولید می نماییم، قصد داریم تا در این مقاله شما را با این نوع از لباس های بانوان بیشتر آشنا کنیم.

لبتس اسپرت زنانه

آشنایی با پیدایش انواع نیم تنه

نوعی از لباس زنانه که از قسمت سرشانه تا زیر سینه را می پوشاند، نیم تنه نام دارد. شکل اولیه این لباس از یک قسمت مستطیل شکل که بر روی سینه قرار می گیرد و دو بند که به قسمت بالای آن وصل شده و روی شانه قرار می گیرد، تشکیل شده است. و تاریخ اولین تولید آن به زمان جنگ جهانی دوم باز می گردد. زمانی که کل دنیا با بحران کمبود امکانات مختلف از جمله کمبود پارچه مواجه بود، تولید کنندگان پوشاک، انواع نیم تنه را به عنوان لباس ساحلی و شنا تولید نمودند.

بی شک آن زمان فکر نمی کردند که تولید تیشرت های کوتاه قد یا همان نیم تنه روزی با این حجم از استقبال مواجه شود. به طوری که این لباس های زنانه امروزه جایگاه ویژه ای در صنایع مد پیدا نموده اند.

دسته بندی انواع نیم تنه

  • نیم تنه مجلسی:

این مدل یکی از انواع نیم تنه می باشد که معمولا با هدف داشتن یک استایل رسمی مورد استفاده قرار می گیرند. این مدل از نیم تنه زنانه هرچه دارای طراحی بیشتر و برش های خاص تری باشند، جلوه بیشتری به ظاهر شما خواهند داد. معمولا هم با وسایلی چون تور، مهره و انواع گلدوزی تزیین می شوند.

برای ست نمودن این نوع نیم تنه می توانید از انواع شلوار، شلوارک و دامن مناسب با آن استفاده نمایید. و پوشیدن آن به همراه یک کت، استایلی کژوال به شما می بخشد.

  • نیم تنه ورزشی:

همانطور که از نام نیم تنه ورزشی مشخص است، این مدل بیشتر از همه در انجام فعالیت های ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد. طرفدار این دسته از انواع نیم تنه معمولا دختران جوان هستند، که پوشیدن این لباس به افزایش انگیزه آنان در ورزشی بسیار کمک می نماید. نیم تنه های ورزشی معمولا دارای جنس جذب می باشند تا از سینه ها محافظت کرده و مانع افتادگی آن ها شوند. همچنین جنس پارچه های آنان به صورتی است که ضمن جذب رطوبت مانع عبور هوا و رسیدن اکسیژن به پوست بدن شما نخواهند شد. از این رو باعث جلوگیری از بروز هرگونه بیماری پوستی خواهند شد.

اما نکته مطلب اینجاست که این نیم تنه ها نه تنها در هنگام ورزش، بلکه برای داشتن استایلی اسپرت در جمع های دوستانه نیز بسیار مناسب می باشند. شما می توانید این مدل ها را همراه با رویه های آستین دار و یا ست ورزشی به تن نمایید.

انواع نیم تنه

خرید نیم تنهکیز اسپرت

امیدواریم با استفاد از مطالب بالا تا حدودی با این لباس پر طرفدار زنانه آشنا شده باشید.

ما در مجموعه کیز اسپرت با در نظر داشتن المان های ترند روز انواع تاپ و نیم تنه، شلوار و شلوارک و … را طراحی و تولید می نماییم. شما بانوان عزیز می تواند ین لباس ها را با قیمت های اقتصادی و بالاترین کیفیت خریداری نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *